Video sunucularımızda oluşan bir problem nedeniyle videoları görüntülemekte sorun yaşıyoruz. Video sunucularımızı güncelliyoruz. 1 hafta içerisinde video içeriği yenileyeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Black Mirror

8.9

Dizinin her bir bölümü bir başka hikayeyi anlatıyor. İlk bölüm, sosyal medyanın başa bela olabileceğini gösterirken, ikinci bölüm televizyondaki yarışmaların birgün varabileceği noktaya parmak basıyor. Üçüncü bölüm ise; yakın bir gelecekte insanlar taktırdıkları hafıza çipleri sayesinde tüm hayatlarını depolayabilmektedirler. Hiçbir şey unutulmuyor, hiçbir ayrıntı atlanmıyordur. Peki ya bu, iyi bir şey midir?

Black Mirror Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (3)

Tüm Yorumlar

 • Jenelle
  Jenelle
  06/12/2012 Muchas gracias a todos por haber participado en este 2º souvenir viajero! Y felicidades a Uxío Ferrás Sexto por haber resultado el afortunado A los demás, os animo a seguir visitando el blog porque pronto habrá un nuevo souvenir viajero, y a pedir el libro “Cómo preparar un gran viaje” para estas Fiuslas!Satedos a todos y hasta la próxima!
 • Conquerer
  Conquerer
  Dizi adeta bir başyapıt. Her bölüm için ayrı ayrı düşünmek, alt metni okuyabilmek gerekiyor. Bir bölümü bitirir bitirmez hemen bir sonrakine atlamak yerine üzerine en az yarım saat analiz yapmak dizinin ruhuna uygun düşecektir.
  • Kevrell
   Kevrell
   Hi Sir Matt.I just wondering if Google website optimizer are helpful to my site. Do you think that it can help to get more high ranking is some keywords if I used google website oportizei?RegardsLlmyd Herrera