Video sunucularımızda oluşan bir problem nedeniyle videoları görüntülemekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.

Fringe

Hamburg-Boston seferini yapan 627 no’lu uçak, tüm yolcuları ve mürettebatı bir çeşit kimyasal saldırıya maruz kalmış halde, Boston Logan Havalimanı’na iniş yapar. Bu akıl almaz olayı araştırması içinse FBI Özel Ajanı Olivia Dunham ve John Scott görevlendirilir. \r\nFakat Scott’un bir patlama sonrası komaya girmesi, aynı zamanda sevgilisi olan Dunham’ı harekete geçirir. \r\nBir zamanlar hükümetin gizli deneyleri için çalıştıktan sonra, 17 yıl boyunca bir akıl hastanesine kapıtılan Walter Bishop’a ulaşan Dunham, yıllar önce üstü örtülen bir dizi doğaüstü ve paranormal deneyin de yeniden canlanmasına aracı olacaktır. Bu sayede geleneksel bilimin açıklayamadığı vakaları incelemek üzere, İç Güvenlik Teşkilatı’nın üst düzey ajanlarından Phillip Broyles’ın yetkisi dahilinde FBI’a bağlı Fringe ekibi kurulmuş olur. \r\nİnandığı bilimsel değerlerin daha ötesini görmeye başlayan Dunham sayesinde biz de, gerçek yaşamlarında hiç kimsenin kendi kimliği ile hareket etmediğini keşfederiz…

Fringe Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (2)

Tüm Yorumlar

  • Blaze of Sparks
    Blaze of Sparks
    Çoğu sitede yok teşekkürler altyazilidizi :)
  • Conquerer
    Conquerer
    İlk önce diyorsunuz ki 'Yok artık ya, bunlar iyice uçmuş'. Biraz daha izlemeye devam edip aslında arkasındaki bilimsel kuram ve teorileri görünce 'Aslında olabilir ha' demeye başlıyorsunuz. Ve sonunda kendinizi teslim edip senaristin gelecekte olabilecekleri size küçük bir pencereden göstermesine müsaade ediyorsunuz.