Video sunucularımızda oluşan bir problem nedeniyle videoları görüntülemekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.

Game of Thrones

Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon’un kral olmasını sağlayan Ned Stark’ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır.\r\nFakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys’i barbar kavimlerin başı Han Drogo’ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys’in planları Kral Baratheon’a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon’un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır.

Game of Thrones Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (9)

Tüm Yorumlar

 • Prudy
  Prudy
  It's a relief to find somnoee who can explain things so well
 • Blaze of Sparks
  Blaze of Sparks
  Her bölümü muhteşem olan bir dizi başlamadıysanız hemen başlayın.
 • TheHalbert
  TheHalbert
  bene
  • Donyell
   Donyell
   wow. where do they GET this stuff…My husband and I make this face we JOKINGLY call the &#r8o0;p22bable serial killer face” when the kids do something freaky like that…you know, like accuse inanimate objects of ordering them to do stuff?so very The Shining of them, isnt it?
 • asmgldl
  asmgldl
  ebene
  • Blondy
   Blondy
   I travel a fair bit, and take photos and video snippets of and around food I&271#8;m just getting into video editing, and it would be great to compile shots right in the phone!
 • metin metin
  metin metin
  debene
  • CaptainEnes
   CaptainEnes
   dedene
  • Destrie
   Destrie
   Sep02 Vivamos o hoje como se não houvesse amanhã, porque só o momento presente é realmente nosso…É uma dádiva que precisamos ࣨcurtir” intensamente, porque é único.