Çevirmen ekibimizde gönüllü olarak yer alacak arkadaşları aramızda görmek istiyoruz. Çevirmenlik için altyazilidizicom@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Shameless

Bir aile düşünün; her bir ferdi bir başka pis işe bulaşmış olsun. Alkolik bir baba ve yaşları 2’den 20’ye uzanan 6 çocuk, terkedip giden bir anne..\r\nShameless bu karanlık tablodan sıkı bir dram yerine, trajikomik bir hikaye çıkarmayı başarıyor. En büyük kardeş Fiona’nın ayakta tutmaya çalıştığı ailesi, her geçen gün biraz daha uçuruma sürüklenirken, işler bir türlü düzelmek bilmiyor.

Shameless Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (7)

Tüm Yorumlar

 • Vyolet
  Vyolet
  Please teach the rest of these internet hooilgans how to write and research!
 • mrveeinaan
  mrveeinaan
  ya bu bölümleri izledim olarak işaretlerken en son sezonu seçince diğer sezonlar otomatik seçilse çok iyi olur sayın admin bey/ hanım
  • halilcalik17
   halilcalik17
   Yeni güncellemler ile bu özelliğide getireceğiz, yapılacaklar listesinde :) Her zaman tavsiyelerinizi ve eksik yönlerimiz hakkında görüşlerinizi bekliyoruz :)
  • Darold
   Darold
   Don't worry Liz. I'll find a way to get us into newer and more irritating trouble.Just put me in a roomful of expats. New Jealand. Shitish. Irish. Scottish. *Ugh* Canadian. South African. Dumb cuI&.snt#39;ll set em all on fire.And then get caught by the North Korean army fleeing from an angry mob with whatever the korean equivalent of pitchforks are.
 • İhsan Emeksiz
  İhsan Emeksiz
  deneme
  • Jayvee
   Jayvee
   You've really captured all the essietnals in this subject area, haven't you?