Video sunucularımızda oluşan bir problem nedeniyle videoları görüntülemekte sorun yaşıyoruz. Video sunucularımızı güncelliyoruz. 1 hafta içerisinde video içeriği yenileyeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Stranger Things

Dizi 1980’li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk’ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır.\r\n

Stranger Things Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (2)

Tüm Yorumlar

  • Lawanda
    Lawanda
    I think that it is very important to eat foods with a low glycemic index to ensure that our blood glucose levels stay balanced and not too high. The health benefits, such as reducing the risk of heart disease and giving more energy, really speak for thveemlses. Great post.
  • zingaro
    zingaro
    sneaky pete,shooter shades of blue dizilerinide eklermisiniz.